• Strona główna

Witamy na stronie internetowej przedszkola „Słoneczko” w Nakle nad Notecią
    i zachęcamy rodziców oraz przyjaciół przedszkola do cyklicznego odwiedzania naszej strony.

Od roku przedszkolnego 2016 / 2017 w naszej placówce funkcjonuje 5 grup wiekowych oraz żłobek.
    W tym cztery grupy angielsko – języczne.

Naszym głównym celem jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, aby od najmłodszych lat stał się on częścią ich codziennego życia.
    Dzieci w swych najmłodszych latach są najbardziej ciekawe świata, dzięki czemu przez swobodną zabawę i bez najmniejszych obciążeń mogą przyswajać język obcy.

____________________________________________________________________________________

Trwa nabór na rok szkolny 2017/2018
    Rodziców zainteresowanych uczęszczaniem dziecka do naszego przedszkola prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszeniowej dostępnej na stronie i złożenie jej w biurze przedszkola.
    Nabór do przedszkola trwa cały rok!!!

Karta zgłoszeniowa przedszkolaka